undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
8 400
Przeznaczenie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Filtry
Kulodromy i tory kulkowe

Kulodromy tematyczne i tory na kuleczki

Wszystkie dzieci uwielbiają zabawę piłeczkami oraz kulkami. W ofercie naszego sklepu znajduje się duży wybór zabawek, rozwijających koordynację wzrokowo-ruchową, w których kulka jest najważniejszym elementem. Są to wszelkiego rodzaju kulodromy tematyczne dla dzieci. Zasada działania w tym przypadku jest bardzo prosta. Wrzucona kulka porusza się poprzez specjalne tory na kuleczki, co dziecko może obserwować dzięki prześwitującym kolorowym rurkom lub innym rozwiązaniom. Wiele zabawek tego typu przedstawia drzewka, kwiatki lub inne lubiane przez dzieci przedmioty.

Produkty, jakie oferuje nasz sklep, są wykonane z bardzo bezpiecznych oraz przyjaznych materiałów. Wśród popularnych ostatnio zabawek ekologicznych, także znajduje się szeroki wybór tego rodzaju konstrukcji. Każdy kulodrom drewniany zapewnia dzieciom godziny fantastycznej zabawy. Najbardziej skomplikowane modele składają się z wielu torów, poziomów o ciekawych przejściach między poszczególnymi elementami.

Zabawa takim składanym kulodromem pozwoli najpierw dziecku zbudować wspaniały tor przeszkód, by potem cieszyć się efektem własnej pracy. To bardzo pouczające i satysfakcjonujące doświadczenie kształtuje umiejętności manualne oraz podnosi wiarę we własne możliwości. W zależności od tego, jakim budżetem klient dysponuje, każdy znajdzie w naszym sklepie produkt, którego cena go zadowoli. Oferujemy zarówno małe zabawki doskonałe do pokoju dziecięcego, jak i o wiele większe modele, które doskonale sprawdzą się w żłobku, przedszkolu lub świetlicy.