undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
379 3000
Przeznaczenie
więcej... mniej
Filtry
Gabloty wewnętrzne

Szkolne gabloty informacyjne wewnętrzne

Różnego rodzaju wewnętrzne gabloty to najlepszy sposób ekspozycji prac uczniów, ale przede wszystkim doskonałe miejsce na umieszczenie ważnych informacji z życia szkoły. W asortymencie naszego sklepu oferujemy szeroki wybór gablot, zarówno zamykanych, uniemożliwiających dostęp do nich osobom nieuprawnionym, ale także otwartych, wykonanych z różnego rodzaju materiałów, między innymi z powierzchnią korkową, tekstylną czy magnetyczno-suchościeralną, które doskonale sprawdzają w różnych pomieszczeniach szkolnych i praktycznie służą uczniom oraz nauczycielom.

Szkolna gablota wewnętrzna ma szerokie zastosowanie i trudno sobie wyobrazić placówkę edukacyjną bez choć jednej, zawieszonej w najchętniej uczęszczanym przez uczniów miejscu. Akcesorium to może być wykorzystywane do eksponowania osiągnięć uczniów, przechowywania cennych trofeów sportowych, dyplomów czy pucharów. Gablota suchościeralna informacyjna umieszczona w ciągach komunikacyjnych szkoły może natomiast z powodzeniem pełnić rolę swoistego słupa ogłoszeniowego, na którym umieszczane są najważniejsze wieści dotyczące szkoły i jej uczniów.

Duża szkolna gablota zamykana to model dostępny w asortymencie naszego sklepu doskonale sprawdzający się jako miejsce do przechowywania pucharów, medali i innych cennych pamiątek. Zamykana na zamek rozporowy skutecznie zabezpiecza przed przypadkowym jej otworzeniem i chroni przed ewentualnym zniszczeniem znajdujące się w jej wnętrzu przedmioty. Jednocześnie jest idealnym miejscem do efektownego ich wyeksponowania. Nieco inne zastosowanie ma gablota korkowa do szkoły. Jej powierzchnia świetnie sprawdza się do błyskawicznego mocowania informacji przekazywanych na papierze, dlatego tego rodzaju gablota z powodzeniem może posłużyć jako szkolna tablica informacyjna.

Powierzchnie gablot są wykonane z korka, pokryte materiałami tekstylnych, jak również wysokiej jakości blachą. Dodatkowo ich obrzeża są zabezpieczone solidnymi, aluminiowymi profilami. Jesteśmy przekonani, że wysoka jakość, jak również wyjątkowo atrakcyjna cena oferowanych przez nas gablot zachęci do ich zakupu i będą one długo oraz funkcjonalnie służyły uczniom i nauczycielom.