undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
35 4000
Przeznaczenie
więcej... mniej
Filtry
Tablice białe magnetyczne

Białe tablice magnetyczne w linię lub kratkę

Białe tablice są niezbędnym elementem takich wnętrz, jak pomieszczenia konferencyjne, biurowe, sale zajęciowe w placówkach o charakterze edukacyjnym, a także wielu innych. Mogą one przybierać różną wielkość oraz pozytywnie zaskakiwać wielofunkcyjnością.

Produkty, które swoim klientom zapewnia nasz sklep, to tablice białe w linię lub kratkę, jak również tablice gładkie. Dostępne są one w wersjach magnetycznych, suchościeralnych, ceramicznych i lakierowanych.

Każda z nich jest wyrobem wysokiej jakości zaprojektowanym według obowiązujących standardów w solidny i trwały sposób. Wytrzymałe, odporne na uszkodzenia artykuły, które zapewniamy naszym klientom, zostały opatrzone ramą z profilu aluminiowego w kolorze srebrnym oraz plastikowymi narożnikami w popielatym odcieniu. Każda magnetyczna tablica szkolna posiada wzmocniony płytą wiórową tył. Cechą charakterystyczną proponowanych przez nas produktów jest również konkurencyjna cena. Biała tablica magnetyczna wyróżnia się nowoczesnym, uniwersalnym designem, dzięki czemu bardzo dobrze będzie prezentowała się w każdym pomieszczeniu. Tablice białe w linie lub kratkę dostępne są w wielu odsłonach. Doskonale zdajemy sobie sprawę z odmiennych potrzeb naszych klientów oraz indywidualnych oczekiwań względem produktów, dlatego nasza oferta jest nieustannie poszerzana o nowe modele. Mamy nadzieję, że wśród nich uda się Państwu znaleźć produkt idealnie dopasowany do konkretnych oczekiwań, który pozytywnie zaskoczy wysoką jakością, designem, a także atrakcyjną ceną.