undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Cena
55 3699
Dostępność
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Zestaw mebli
więcej... mniej
Długość zestawu
więcej... mniej
Inne cechy zestawu mebli
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Głębokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Kolor płyty
więcej... mniej
Front szafki
więcej... mniej
Podstawa szafki
więcej... mniej
Inne cechy szafki
więcej... mniej
Materiał mebla
więcej... mniej
Filtry
Biblioteczki

Biblioteczki do przedszkoli i młodszych klas szkół podstawowych.

To, że czytanie nas rozwija i poszerza nasze horyzonty nie trzeba nikogo przekonywać. Wiadomo również, że miłość do książek trzeba zaszczepić za młodu. Przykładem musimy być my dorośli. Kiedy czytamy dzieciom i one widzą, że sami sięgamy po lekturę to wystarczy już tylko podsunąć maluchom książki odpowiednie do ich wieku. Nie do ocenienia są również przedszkola i szkoły podstawowe, w których dzieci nie tylko są zachęcane do czytania, ale mają swobodny dostęp do książek. Dobrym rozwiązaniem w tym przypadku są małe biblioteczki, które dzięki atrakcyjnej formie przyciągają uwagę młodych czytelników.

Ciekawym rozwiązaniem są biblioteczki z przegrodami i w zestawie z materacami lub siedziskami. Dzieci uwielbiają przeglądać książeczki zaraz po ich wybraniu i w niestandardowych pozycjach. Jeśli takie rozwiązanie przypadnie Państwu do gustu to polecany nasze biblioteczki Quadro w nowoczesnej kolorystyce. Także biblioteczka Gąsienica posiada pufy w zestawie a poszczególne elementy można ustawić w sympatycznego uśmiechniętego owada, który będzie zapraszał dzieci do kącika czytelniczego. W przedszkolach sprawdzą się także pojemniki na książki z kolorowymi aplikacjami.

W swojej bogatej ofercie Moje Bambiono posiada także mobilne biblioteczki Flexi. Dzięki kółkom szafeczki z książkami można ustawiać w dowolnym miejscu. Polecamy także stojące biblioteczki, które dają większą możliwość prezentacji okładek polecanych książeczek oraz klasyczne szafki z półkami na książki.

Wszystkie biblioteczki dedykowana przedszkolom i szkołom spełniają najwyższe standardy jakości. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów i dbałością o szczegóły.