undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Cena
35 3000
Dostępność
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Zestaw mebli
więcej... mniej
Długość zestawu
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Głębokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Kolor płyty
więcej... mniej
Front szafki
więcej... mniej
Podstawa szafki
więcej... mniej
Zamykanie na klucz
więcej... mniej
Inne cechy szafki
więcej... mniej
Materiał mebla
więcej... mniej
Filtry
Szafy na plecaki i podręczniki

Szafy i szafki na podręczniki do szkół podstawowych oraz liceum i technikum.

Uczniowie w ciągu tygodnia mają bardzo dużo różnych przedmiotów a przez to i liczba a przede wszystkim ciężar zeszytów i podręczników, które muszą nosić do szkoły jest olbrzymi. Część z nich nie potrzebnie wędruje na plecach dzieci w tę i z powrotem. Mogą poczekać w szkole na kolejne zajęcia. Dziś już obowiązkiem szkoły jest zapewnienie uczniom indywidualnych szafek na podręczniki by odciążyć młode organizmy od noszenia niepotrzebnych ciężarów.

Szafy na książki i podręczniki często stoją na szkolnych korytarzach a wielkość ich pojedynczych skrytek często zależy od możliwości lokalowych placówki dydaktycznej.  Szkoły mogą zaopatrzyć się w metalowe szafki na podręczniki lub szafki wykonane z płyty meblowej. Sklep Moje Bambino oferuje szafy skrytkowe zarówno z płyty meblowej, jak i metalowe o solidnej konstrukcji i dużej sztywności drzwiczek. Bogata kolorystyka szaf pozwala na dopasowanie ich do każdego wnętrza zarówno w stonowanej stylistyce jak i z intensywnymi akcentami kolorystycznymi.

Szafki na podręczniki dla uczniów zwykle posiadają zamykanie na klucz.

W ofercie sklepu znajdują się także otwarte oraz mobilne szafki na plecaki, które mogą być wykorzystywane na szkolnej świetlicy, stołówce czy w bibliotece. Wprowadzają one ład i porządek a przez to zwiększają bezpieczeństwo dzieci w szkole.

Jeśli potrzebują Państwo solidnych szafek na plecaki dla uczniów zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.