Krzesło Colores

Kod produktu: 256071
Niski stan magazynowy
Rozmiar
Kolor siedziska

269,90 zł­­

Brutto
Opis

Krzesełko Colores wykonane z tworzywa sztucznego, wyróżnia się nowoczesnym i ergonomicznym kształtem. Lekko sprężyste oparcie w naturalny sposób dostosowuje się do pleców dziecka, a szeroko rozstawione tylne nogi dodatkowo zapewniają wysoką stabilność. Wygodę siedzenia zwiększa także  moletowana powierzchnia siedziska zapewniająca właściwości antypoślizgowe.

Krzesła utrzymane są w żywych kolorach, co z pewnością uatrakcyjni wizualnie sale w przedszkolach i szkołach. Krzesełka przedszkolne w rozmiarach 1, 2 występują w kolorze czerwonym, zielonym, żółtym, niebieskim i szarym. Krzesełka Colores w rozmiarach 3-6 występują aż w sześciu wariantach kolorystycznych (także turkusowym).

Krzesełko z tworzywa sztucznego odporne są na zabrudzenia i wilgoć a także na zarysowania co stanowi dodatkowe zalety patrząc przez pryzmat intensywnego i wieloletniego użytkowania krzesełek w placówkach oświatowych. Otwór w oparciu stanowi wygodny uchwyt wykorzystywany podczas przemieszczania krzesła.

Stelaż krzesełek w kolorze srebrnym wykonany został z rury okrągłej o śr. 18 mm w rozmiarach 1-4 i 22 mm w rozmiarach 5-6. Zatyczki z tworzywa chronią podłogę przed zarysowaniem.

Nie zaleca się czyszczenia krzesełek żadnymi preparatami zawierającymi alkohol w składzie.

Produkt polski z pięcioletnią gwarancją.

 

Zgodne z normą PN-EN 1729-1:2016-02, PN-EN 1729-2+A1:2016-02

• dostępne w rozmiarach 1-6

• wymiar siedziska: 27 x 27 cm (rozmiar 1-2), 35 x 35 cm (rozmiar 3-4), 43 x 43 cm (rozmiar 5-6)

• 5 lub 6 kolorów

Brak list.
Aby używać list musisz być zalogowany. Logowanie/Rejestracja